با پیروی از این مراحل نحوه اتصال به Slush Pool را مشخص کنید:

 1. سخت افزار مناسب تهیه کنید

✓ Zcash را می توان به طور موثر با: ASIC (الگوریتم Equihash) ، GPU استخراج کرد.

✘ Zcash را نمی توان به طور موثری با (بدون پشتیبانی) CPU ، تلفن همراه استخراج کرد.

اگرچه استخراج با سخت افزار پشتیبانی نشده ممکن است ، اما مطمئناً بی فایده خواهد بود.  همچنین ، به خاطر داشته باشید که تیم پشتیبانی ما در حل مشکلات مربوط به سخت افزار پشتیبانی نشده مسئولیتی نخواهد داشت.

2. ثبت نام در یک حساب Slush Pool

اگر یک حساب کاربری دارید می توانید از آن استفاده کنید.  برای استخراج همه رمزارزهای پشتیبانی شده می توان از یک حساب واحد استفاده کرد.

  • به استخر بپیوندید - ثبت نام کنید و منتظر ایمیل تأیید شوید.
  • وارد حساب کاربری خود شوید.

3. ماینر خود را تنظیم کنید

تولید کنندگان سخت افزارهای جداگانه ممکن است نیازهای تنظیمات خاص و رابط تنظیمات مختلفی داشته باشند.  لطفاً هنگام تنظیم ماینرها ، مستندات رسمی آنها را دنبال کنید.  این امر در مورد سرویس های استخراج ابری نیز صدق می کند.

ماینر شما باید به یکی از سرورهای استخر ما در لیست زیر وصل شود.  به یاد داشته باشید که اعتبار کاربر را به حساب خود تنظیم کنید.  لطفا توجه داشته باشید که ما آدرس Zcash را مستقیماً در دستور، پشتیبانی نمی کنیم.  به جای آن از نام کاربری Slush Pool خود استفاده کنید.  اطلاعات ورود به سیستم مورد نیاز برای ماینر شما به این شکل است (لطفاً userName و workerName را با توجه به اطلاعات حساب خود تغییر دهید):

URL: stratum+tcp://zec.slushpool.com:4444
userID: userName.workerName
password: anything

‏workerName اختیاری است - اگر چیزی وارد نکنید اشکالی ندارد. در این حالت ، سیستم ما بطور خودکار worker را برای شما ایجاد می کند.  با این حال ، توصیه می کنیم برای نظارت کارآمد ، هر دستگاه را با workerName جداگانه وصل کنید.

سرورهای Slush Pool در سراسر جهان واقع شده اند.  برای اتصال بهتر و تأخیر کمتر ، لطفاً به جای آدرس عمومی از یکی از آدرس های خاص مکان استفاده کنید.

سرورها و پورتها

دستگاه های خود را برای شروع استخراج در Slush Pool تنظیم کنید.

Servers Location

URL

General

stratum+tcp://zec.slushpool.com:4444

USA, East Coast

stratum+tcp://us-east.zec.slushpool.com:4444

Europe

stratum+tcp://eu.zec.slushpool.com:4444

تنظیم نمونه

بیایید بگوییم یک ماینر با نام کاربری bigMiner وجود دارد و ورکر strongDevice نام دارد.  علاوه بر این ، این ماینر به طور خاص اتصال به سرورهای اروپایی را انتخاب کرده است ، اطلاعات تنظیمات این ماینر به این شکل است (به همین ترتیب تنظیم کنید):

URL: stratum+tcp://eu.zec.slushpool.com:4444
userID: bigMiner.strongDevice
password: anything123

4. آدرس پرداخت خود را ثبت کنید

برای دریافت پاداش خود باید آدرس پرداخت را در ‏Settings> Selected coin > Payouts menu تنظیم کنید.  پس از رسیدن به حداقل آستانه ، پاداش شما به آنجا ارسال می شود.  حتی بدون ثبت این آدرس می توانید ماینینگ را شروع کنید، اما توصیه می شود بلافاصله آن را ثبت کنید.

اگر هنوز آدرس ندارید ، ابتدا باید کیف پول تهیه کنید.  ما برای داشتن حداکثر امنیت کیف پول سخت افزاری Trezor را توصیه می کنیم.  سایر کیف پول های قابل استفاده در Zcash Community ذکر شده است.

5- بررسی کنید آیا در حال استخراج هستید

Overview را در تب Mining برای کوینی  که در حال استخراج هستید باز کنید. سپپس میزان هش خود را در بخش نمودار Recent Hash Rate در زیر بررسی کنید. سپس میزان هش خود را در بخش نمودار اخیر Hash Rate در زیر بررسی کنید.  لطفا صبور باشید؛  ممکن است تا یک ساعت طول بکشد تا وقتی که قدرت کامل دستگاه تازه متصل شده خود را ببینید.